Burdur 2. OSB Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti Vali Yılmaz Başkanlığında BUTSO’da Toplandı.

Burdur 2. OSB Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti Vali Yılmaz Başkanlığında BUTSO’da Toplandı.

Vali Şerif Yılmaz’ın Başkanlığında Burdur 2. OSB Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti toplantıları yapıldı.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan toplantılarda, ilk olarak 2. OSB Yönetim Kurulu Toplandı.

Toplantıya Vali Şerif Yılmaz'ı yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Yusuf Keyik ve Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Ali Gür katıldı.

2. OSB Müdürü Bülent Aslanboğa müteşebbis heyeti toplantısı öncesi bölgede devam eden çalışmalarla ilgili 2. OSB Yönetimini bilgilendirdi. Toplantı gündeminde yer alan maddelerin görüşülmesi sonrası yönetim kurulu toplantısı sona erdi.

Daha sonra Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda İl Özel İdare, Burdur Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odalarını temsilen müteşebbis heyetinde yer alan diğer üyelerin katılımıyla, Vali Şerif Yılmaz Başkanlığında 2. OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısına geçildi.


Toplantıda, müteşebbis heyetine ayrıntılı olarak 2. OSB Faaliyet Raporuyla ilgili sunum yapıldı.

Sunumun ardından Müteşebbis Heyeti tarafından 2018 Yılı OSB’nin tahmini bütçesi ve yatırım programı görüşülerek karara bağlandı.

Güneş enerjisi santrali yapılması için Yönetim Kurulu Üyelerine yetki verilen toplantının devamında 2018 yılı arsa tahsis ve satışı ile ilgili prensipler belirlenerek karara bağlandı.

Toplantının devamında gündemde yer alan diğer maddeler görüşülmesi sonrası toplantı sona erdi.